آموزش تدریس زبان روسی در شیراز بوشهر یاسوج کرمان

 

اموزش زبان روسی در شیرازش

مقدمه :

متقاضیان تحصیل در کشور های روس زبان مانند روسیه اوکراین بلاروس که قصد ورود به رشته هی پزشکی دندانپزشکی و یا دارو سازی را دارند میبایست زبان روسی را فرا گیرند.مردم این کشور ها فقط به زبانی روسی صحبت میکنند  این امریست محال که در این کشورها با زبان انگلیسی گذر ایام نمود. پس نیاز به یادگیری زبان روسی برای متقاضیان امریست بدیهی.

گاما با اتکا بر طراحی های نوین خود در زمینه آموزش زبان روسی و اجرای آن با کمک مدرسان نیتیو روسی الاصل توانست به تمامی نیازهای زبان آموزان پاسخ دهد.

دوره کاربردی یا پاتفک زبان روسی:
این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان روسی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده میشوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این دوره شرکت میکنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

طول هر دوره: ۴۵ جلسه (دو جلسه ۳ ساعته در هفته به مدت ۳ ماه)
مدرس : روس ( خانم نلیا مالیشکو ، خانم دینا نعیموا ، آقای ملاعف)

دوره ترمیک آموزش زبان روسی: 
دوره مرسوم  و آکادمیک در آموزش زبان روسی بوده و در طولانی مدت به رفع نیاز زبان آموزان میپردازد.تاکید دوره ترمیک بر رعایت تمام جزییات کتاب و حل تمرینات دقیق و طبق سر فصل انجام خواهد شد.

طول هر ترم: ۲۰ جلسه (دو جلسه در هفته به مدت ۲٫۵ ماه)
تعداد کل ترم ها : ۱۲ ترم( کل دوره ۳ سال طول خواهد کشید)
مدرس : ایرانی

دوره محاوره :

دوره محاوره زبان روسی که با مدرسان روس ارایه میشود در راستای تسلط هر چه بیشتر زبان آموزان در مهارت های گوش دادن و صحبت کردن خواهد بود.

 


جهت شرکت در دوره های آموزشی زبان روسی با ما تماس بگیرید

۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶
۰۷۱۳۶۲۹۲۴۲۹

۰۹۱۷۸۸۸۵۰۸۰
موسسه گاما


الفبای زبان روسی آموزش زبان روسی pdf آموزش زبان روسی به فارسی آموزشگاه زبان روسی اموزش زبان روسی از مبتدی آموزش زبان روسی نصرت آموزش زبان روسی در تلگرام آموزش زبان روسی در سفارت روسیه